LEPENÍ GALUSEK TUFO NA RÁFEK

LEPENÍ GALUSEK TUFO NA RÁFEK
Otevřít v novém okně.

Pro nalepení galusky TUFO na ráfek byla vyvinuta speciální oboustranná lepící páska TUFO. Tato páska se zásadně odlišuje od všech ostatních produktů svého druhu a to jak způsobem aplikace, tak i svými užitnými vlastnostmi. S pomocí pásky TUFO lze galusku TUFO nalepit na ráfek rychle, bezpečně a bez ušpinění prstů od lepidla. Ihned po nalepení je galuska připravena k použití, není nutné čekat na vytvrzení lepidla.

Páska je složena z několika vrstev, z nichž každá plní svoji funkci. Páska má dvě strany: „RIM SIDE“ a „TIRE SIDE“.

Aktivní bílý proužek na straně  „TIRE SIDE“ prosákne do bavlněné patní tkanice galusky, čímž je dosaženo ideálního spoje.

Díky ochranné separační fólii lze galusku na ráfek snadno nasadit a vycentrovat, fólie se pak vytáhne z prostoru mezi galuskou a ráfkem.


Diskuze o článku: LEPENÍ GALUSEK TUFO NA RÁFEK


Roman:
Páska je super,akorát při výměně galusky drží na ráfku a nejde sundat,kdo ví jak dát zbytky pásky dolů at napíše.


Gabinho:
Mne to islo fénom na vlasy.Treba ten zbytok pásky na rafiku postupne nahrievat a prstom,najlepsie palcom postupne to lepidlo odstranovat.Vplyvom toho tepla to tak,,zosoplovatie,,a celkom slusne to ide dolu.Ja som to odstranil uplne dokonale z karbonoveho Tufo Colibri.Akurat som mal na palci otlak jak mraky,preto som si dal obycajnu kozenu rukavicu a nebol potom problem.Takze ak sa tymto budes riadit mas to v pohodeVaše jméno:    

Text:


Opište kontrolní text:
Opište text
© 2006 Galusky.cz